O nás

Roku 2011 bylo na Slovensku založené občanské sdružení, jehož cílem je propagace Hirudoterapie, teploléčby (tzv. Ruská baňa) a tradičního umění Wing Chun.

Občanské sdružení na Slovensku sdružuje víc než 50 členů z různých slovenských měst. Pravidelně organizuje ozdravné semináře zaměřené na tradiční medicínu školy Wing Chun Kuen Phai. Videogalerii si prohlédněte zde: videogaléria.

Kdo stojí za projektem Hirudoterapia.cz?

Miroslav Kasan

vedoucí projektu, předseda občanského sdružení, praktikující a certifikovaný hirudoterapeut, masér, instruktor tradiční školy Wing Chun Kuen Phai

Krátce o mně: Narodil jsem se roku 1979 a až do dnešního dne mohu v krátkosti svůj život popsat jako velmi zajímavou cestu k poznání. Díky dlouholeté práci v cestovním ruchu, jsem měl možnost poznávat západní a východní kultury takzvaně z první ruky a setkávat se se zajímavými lidmi. Prošel jsem půl světa, abych poznal a především pochopil, že moje místo je tam, kde jsem se narodil. Do světa jsem odešel, obrazně řečeno, jako chudák – holý a bosý,  a dlouhých 13 let jsem nabíral zkušenosti, které dneska předávám dál, zároveň neustále pokračuji ve vlastním rozvoji a učení se. Po svém návratu na Slovensko se převážně věnuji učení a předávání poznání tradiční školy Wing Chun Kuen Phai, ve které jsem byl posvátným učedníkem, a zároveň rozvoji tradiční školy Wing Chun Kuen Phai.

Věřím, že za pár let postavíme ozdravné a školící centrum tradiční medicíny.

Specializuji se na:

– léčbu pijavicí lékařskou
– zdravotní masáže
– teploléčbu
– profylaktické procedury
– zdravotní cvičení Či Kung
– psychofyzické cvičení ZEN
– čištění organismu

Kristína Kasanová 

Praktikující hirudoterapeut, školitel, manažer

Krátce o mně: Po dokončení vysoké školy obchodní se zaměřením na management, kterou jsem absolvovala v Praze, jsme se s manželem přestěhovali na Slovensko, odkud manžel pochází. Jsem původem z Ukrajiny a od dětství do dnes se věnuji pěstování a sběru bylin a květin. Mám ráda přírodu.

Na Slovensku pomáhám manželovi v jeho aktivitách a jako členka občanského sdružení přispívám k rozvoji tradiční školy Wing Chun Kuen Phai.

Specializuji se na:

– léčba pijavicí lékařskou
– léčba bylinkami